Zdanie i przejęcie obowiązków dowódcy JRG Zamość

29 czerwca br., w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej PSP w Zamościu miało miejsce przekazanie obowiązków dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Zamościu. W związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne po ponad trzydziestu latach służby bryg. Andrzeja Knapa, komendant miejski PSP st. bryg. Jacek Sobczyński – powierzył z dniem 1 lipca br., pełnienie obowiązków dowódcy JRG mł. bryg. Robertowi Niściorowi dotychczasowemu dowódcy I zmiany w JRG Zamość.

Uroczystość była również okazją do wyróżnienia i podziękowania dla sekc. Karola Swatko z godne reprezentowanie KM PSP w Zamościu podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim JIU-JITSU, które odbyły się 12 czerwca w Mińsku Mazowieckim. Karol zdobył mistrzostwo w dwóch kategoriach: GI oraz NO GI.

Następnego dnia, po przeprowadzeniu ostatniej zmiany służby, ustępującemu dowódcy, strażacy tradycyjne zorganizowali pożegnanie „na mokro” w zbiorniku ppoż.

Na zasłużonej emeryturze życzymy naszemu koledze spokoju, zdrowia oraz realizacji pasji na które brakowało czasu. Nowemu Dowódcy, życzymy wszelkiej pomyślności oraz życzliwości i samych dobrych decyzji na nowym stanowisku.

Opracowanie i zdjęcia: KM PSP Zamość

 

Skip to content