logo psp

Powołanie na stanowiska Komendanta Powiatowego PSP w Tomaszowie Lubelskim oraz Zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Zamościu

15 kwietnia 2020 r. Lubelski Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Grzegorz Alinowski wręczył akty powołania na stanowiska Komendanta Powiatowego PSP w Tomaszowie Lubelskim oraz Zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Zamościu.

Komendant Powiatowy PSP w Tomaszowie Lubelskim st. bryg. Mirosław Michoński jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej z 1997 r. W tym samym roku podjął służbę w Komendzie Rejonowej PSP w Biłgoraju. W 2007 r. został przeniesiony do Komendy Miejskiej PSP w Zamościu, gdzie od 2010 r. zajmował stanowisko zastępcy komendanta miejskiego PSP.

Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Zamościu bryg. Tomasz Burcon jest absolwentem tego samego rocznika Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Od początku służby związany jest z Zamościem, gdzie pełnił służbę najpierw w tamtejszej komendzie wojewódzkiej, a po reformie administracyjnej w 1999 r., w Komendzie Miejskiej PSP w Zamościu. Od 2004 r. zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Operacyjno – Szkoleniowego.

Skip to content