Maseczki dla zamojskich i biłgorajskich strażaków

W sytuacji zagrożenia epidemiologicznego, w ostatnim czasie podmioty gospodarcze funkcjonujące na terenie powiatu zamojskiego, mając na względzie zabezpieczenie ratowników, przekazały zamojskim strażakom maseczki ochronne: jednorazowego użytku z fizeliny – 700 szt., oraz wielokrotnego użytku z bawełny – 1000 szt.

Część maseczek ochronnych została już przekazana strażakom z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, kolejne zostaną przekazane według zapotrzebowanie i rozwoju sytuacji.

Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom: firmie Jobon Sp. z o.o. ze Zwierzyńca oraz Przedsiębiorstwu Produkcyjno – Handlowemu Florian Kapica ze Szczebrzeszyna. Każdy taki gest pokazuje, że w tym szczególnym i trudnym czasie są osoby i podmioty wykazujące się postawami godnymi pochwały. Lepiej zabezpieczony strażak, podwyższa stopień jego ochrony i zmniejsza prawdopodobieństwo występowania ograniczeń w funkcjonowaniu formacji.

—————————–

Maseczki zostały również przekazane strażakom z powiatu biłgorajskiego przez lokalne firmy i instytucje.

  • ,,Kapica Market” Florian Kapica,
  • OUTSORCING Marcin Kapica,
  • Centrum Handlowo-Usługowo-Produkcyjne ,,TESA”,
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Roztocza ,,Jastrzębia Zdebrz”.

W imieniu wszystkich strażaków powiatu biłgorajskiego darczyńcom serdecznie dziękujemy za wyraz solidarności i ludzkiej życzliwości w walce z epidemią koronawirusa.

Skip to content