Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Strażaków w Tenisie Stołowym o Puchar Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

21 lutego 2020 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Łucce pow. lubartowski odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Strażaków w Tenisie Stołowym o Puchar Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie.
W turnieju udział wzięło 31 zawodników z 11 komend.  Przybyłych zawodników i kibiców powitał gospodarz obiektu Pan Andrzej Łukasiewicz a oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Lubartowie st. bryg. Krzysztof Romanek. Bardzo dobre przygotowanie obiektu oraz profesjonalne prowadzenie mistrzostw przez sędziego głównego Helenę Krzyżanowską przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia zawodów w sportowej atmosferze.

Po zaciekłych i wyrównanych pojedynkach najlepszym zawodnikiem turnieju został Majewski Tomasz reprezentujący Komendę Miejską PSP w Chełmie. Czterech najlepszych zawodników zakwalifikowało się do XXXVII Mistrzostw Polski Strażaków w Tenisie Stołowym.

Klasyfikacja końcowa 8 najlepszych zawodników przedstawia się następująco :

 1. Tomasz Majewski – KM PSP Chełm
  2.       Zbigniew Czerwiński – KM PSP Chełm
  3.         Zbigniew Zielonka – KP PSP Opole Lubelskie
  4.         Mieczysław Łoś – KP PSP Łęczna
  5-6.      Zbigniew Duda– KP PSP Parczew
  Jacek Nowosadowski – KP PSP Tomaszów Lubelski
  7-8.      Artur Pawłowski – KP PSP Opole Lubelskie

Marcin Fuszara – KP PSP Janów Lubelski

Dyplomy i puchary dla zwycięzców wręczyli Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Lubartowie st. bryg. Krzysztof Romanek oraz kpt. Michał Borkowski.

 

Skip to content