Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej o puchar Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie.

13 grudnia 2019 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. S. Staszica oraz Ośrodku Sportu i Rekreacji  w Hrubieszowie została rozegrana kolejna edycja Mistrzostw Województwa Lubelskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej o puchar Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie.

Do turnieju zgłosiło się 18 drużyn z KM/KP PSP woj. lubelskiego. Drużyny w wyniku losowania zostały podzielone na 4 grupy eliminacyjne. Po rozegraniu fazy grupowej do ćwierćfinałów awansowały po 2 najlepsze drużyny z danej grupy. Następnie odbyły się mecze półfinałowe oraz finałowy. Kolejność miejsc po rozegraniu turnieju przedstawia się następująco:

1 miejsce – KP PSP Włodawa

2 miejsce – KM PSP Lublin

3 miejsce – KP PSP Hrubieszów

4 miejsce – KM PSP Zamość

Puchary oraz statuetki wręczył Z-ca Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie st. bryg. Szczepan Goławski w asyście Komendanta Powiatowego PSP w Hrubieszowie st. kpt. Piotra Gronowicza, Naczelnika Ośrodka Szkolenia – mł. bryg. Dominika Wysockiego oraz Pani Maryli Symczuk – Starosty Powiatu Hrubieszowskiego, która ufundowała dodatkową statuetkę dla najstarszego zawodnika turnieju.

Statuetki indywidualne otrzymali:

  1. Najlepszy zawodnik: Artur Nilipiuk –  KP PSP we Włodawie,
  2. Najlepszy strzelec: Paweł Tucki  – KP PSP w Hrubieszowie (9 bramek),
  3. Najlepszy bramkarz: Wojciech Podlaski– KM PSP w Lublinie.

Opracowanie: kpt. Michał Borkowski

Zdjęcia: KP PSP Hrubieszów

Skip to content