Doskonalenie zawodowe funkcjonariuszy realizujących zadania kontrolno-rozpoznawcze na terenie województwa lubelskiego, pt.: „Aktualizacja i uzupełnienie wiedzy w zakresie postępowań administracyjnych i egzekucyjnych oraz nadzoru nad przestrzeganiem przepisów przeciwpożarowych na obszarach leśnych”

W dniach 10-11 października 2019 r. w miejscowości Droblin, na terenie powiatu bialskiego, zostało zorganizowane i przeprowadzone przez Wydział Kontrolno-Rozpoznawczy oraz Radcę Prawnego Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie doskonalenie zawodowe dla funkcjonariuszy realizujących zadania kontrolno-rozpoznawcze na terenie województwa lubelskiego, pt.: „Aktualizacja i uzupełnienie wiedzy w zakresie postępowań administracyjnych i egzekucyjnych oraz nadzoru nad przestrzeganiem przepisów przeciwpożarowych na obszarach leśnych”.

Ponadto w trakcie szkolenia został pożegnany długoletni funkcjonariusz służby kontrolno-rozpoznawczej z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej mł. bryg. Roman Smarzewski, który odszedł na zaopatrzenie emerytalne po 38 latach służby, w tym 34 lata w służbie kontrolno-rozpoznawczej.

 

Opracowanie i zdjęcia: KW PSP w Lublinie

Skip to content