DSC0600

Eliminacje powiatowe OTWP w Janowie Lubelskim

 DSC06002 kwietnia 2019 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Janowie Lubelskim przeprowadzono XLII eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

W eliminacjach udział brali uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu janowskiego, wyłonieni w ramach eliminacji gminnych.

W skład komisji konkursowej weszli Pan mł. bryg. Tomasz Serwatka – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Janowie Lubelskim, asp. sztab. Michał Jakubiec oraz mł. kpt. Wiktor Albiniak.

W trakcie konkursu swoją obecnością zaszczycił Pan Witold Kowalik, Prezes Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Janowie Lubelskim.

W wyniku części konkursowej obejmującej etap pisemny i ustny eliminacji powiatowych wyłoniono zwycięzców, którzy reprezentować będą powiat janowski na etapie eliminacji wojewódzkich OTWP.

Klasyfikacja w poszczególnych grupach wygląda następująco:
Grupa I:
1. Filip Taradyś
Grupa  II:
1. Jakub Góra

Grupa III:
1. Justyna Pikula

Zwycięzcy z poszczególnych grup zakwalifikowani zostali do eliminacji wojewódzkich, które odbędą się w Lublinie w II połowie kwietnia.

mt_gallery: Eliminacje powiatowe OTWP w Janowie Lubelskim

Tekst i zdjęcia: KP PSP Janów Lubelski

Skip to content