IMG 20190324 132217

Turniej piłki siatkowej „na siedząco”

IMG 20190324 13221724 marca br., reprezentacja Komendy Miejskiej PSP w Zamościu zwyciężyła w charytatywnym turnieju piłki siatkowej „na siedząco” w ramach akcji „Życie przez całe życie”.

Turniej zorganizowano w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zamościu, a jego inicjatorem było Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu.

Z relacji uczestników wynikało, że zabawa była przednia. Już dzisiaj deklarują chęć wzięcia udziału w następnym tego typu przedsięwzięciu. Nagrodami były ozdobne symboliczne cegiełki, docelowo przewidziane na budowę Kompleksu Terapeutyczno-Opiekuńczego dla Dorosłych Osób z Niepełnosprawnościami „Rodzinny Dom” przy ul. Kresowej, w Zamościu.

W turnieju brały udział drużyny: Komendy Miejskiej Policji, Urzędu Miasta Zamość, KS Padwa, KS Hetman, Stowarzyszenia „Krok za krokiem”, Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego.

Reprezentacja zamojskich strażaków to: Andrzej Knap, Marcin Adamowicz, Piotr Kuźma, Dariusz Klimkiewicz, Marcin Bździuch, Bartłomiej Naklicki, Karol Swatko.

mt_gallery: Turniej piłki siatkowej na siedząco w Zamościu

Opracowanie i zdjęcia: mł. bryg. Andrzej Szozda

Skip to content