20190204 104532 1549356488894

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w tenisie stołowym o puchar Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

20190204 104532 15493564888944 lutego 2019 roku w obiektach Szkoły Podstawowej im. Ziemi Lubartowskiej w Łucce rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w tenisie stołowym o puchar Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie.

W turnieju udział wzięło 26 strażaków PSP reprezentujących 9 komend miejskich i powiatowych z terenu województwa lubelskiego.

Zawody przebiegały w duchu sportowej rywalizacji, a klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
1 miejsce – Tomasz Majewski – Komenda Miejska PSP w Chełmie,
2 miejsce – Zbigniew Czerwiński – Komenda Miejska PSP w Chełmie
3 miejsce – Mieczysław Łoś – Komenda Powiatowa PSP w Łęcznej,
4 miejsce – Zbigniew Zielonka – Komenda Powiatowa PSP w Opolu Lubelskim,
Nagroda indywidualna dla najstarszego zawodnika turnieju została wręczona Panu: Andrzejowi Sykule  z KP PSP w Tomaszowie Lubelskim.

Obecny na turnieju Zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie st. bryg. Piotr Zmarz podkreślił w swoim wystąpieniu wysoki poziom zawodów zarówno w zakresie sportowym jak i organizacyjnym. Specjalne podziękowania złożono gospodarzowi turnieju Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Łucce Panu Andrzejowi Łukasiewiczowi.

Finały województwa lubelskiego w tenisie stołowym w sali gimnastycznej w Łucce rozgrywane są nieprzerwanie od trzynastu lat, a sędzią głównym zawodów był tradycyjnie Pan Zdzisław Waśkowski.

mt_gallery: Mistrzostwa w tenisie stołowym

Opracowanie i zdjęcia: kpt. Michał Borkowski

Skip to content