DSC09896

Posiedzenie Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Tomaszowie Lubelskim

DSC0989619 grudnia 2018r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Tomaszowie Lubelskim odbyło się posiedzenie Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Tomaszowie Lubelskim poszerzone o przedstawicieli Zarządów Oddziałów Gminnych.

W spotkaniu udział wzięli: poseł na sejm RP Tomasz Zieliński, burmistrzowie i wójtowie z terenu powiatu na czele ze Starostą Tomaszowskim Henrykiem Karwanem, kapelan tomaszowskich strażaków ks. Stanisław Szałański.

Na posiedzeniu omówiono organizację walnych zebrań sprawozdawczych. Podczas spotkania przyjęty został plan pracy Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Tomaszowie Lubelskim oraz kalendarz imprez pożarniczych na rok 2019. Omówiono również kwestię organizacji 5-letniej odprawy szkoleniowej dla prezesów i naczelników OSP powiatu Tomaszowskiego w roku 2019.

Komendant Powiatowy PSP w Tomaszowie Lubelskim bryg. Andrzej Mandziuk w trakcie spotkania podziękował za pełne wykorzystanie i właściwe rozliczenie przyznanych środków finansowych w ramach dotacji KSRG, MSWiA oraz Ministerstwa Sprawiedliwości. Po posiedzeniu odbyło się spotkanie opłatkowe. 

mt_gallery: Posiedzenie Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Tomaszowie Lubelskim

Opracowanie mł. bryg. Jacek Zwolak

Skip to content