DSCF5380

Szkolenie – „Bezpieczeństwo pojazdów w ruchu drogowym z uwzględnieniem aspektów kierowania pojazdem uprzywilejowanym w ruchu” .

DSCF538011 i 18 kwietnia 2018 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Radzyniu Podlaskim odbyło się szkolenie pod nazwą „Bezpieczeństwo pojazdów w ruchu drogowym z uwzględnieniem aspektów kierowania pojazdem uprzywilejowanym w ruchu” – etap pierwszy.

Szkolenie zostało zorganizowane przez Ośrodek Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarne w Lublinie. W szkoleniu wzięło udział 22 funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radzyniu Podlaskim oraz 9 strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych włączonych w struktury krajowego systemu ratowniczo – gaśniczego z terenu powiatu radzyńskiego. Wykładowcami na powyższym szkoleniu byli:

·         Kierownik Działu Egzaminowania Wojewódzkiego Oddziału Ruchu Drogowego –  Andrzej Kacik,

·         Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim – asp. sztab. Mariusz Jaruzalski,

·         Asystent Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim – mł. asp. Mariusz Miernicki,

·         Naczelnik Wydziału Operacyjno – Rozpoznawczego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radzyniu Podlaskim  – mł. bryg. Sylwester Wiąckiewicz.

mt_gallery: Szkolenie "Bezpieczeńśtwo pojazdów w ruchu drogowym z uwzględnieniem aspektów kierowania pojazdem uprzywilejowanym".

Opracowanie i zdjęcia: kpt. Krzysztof Gomółka KP PSP Radzyń Podlaski

Skip to content