IMG 5933

Narada roczna w Komendzie Powiatowej PSP w Hrubieszowie.

IMG 593319 lutego 2018 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Hrubieszowie odbyła się uroczysta odprawa z udziałem Zastępcy Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP – st.bryg. Szczepana Goławskiego.

W trakcie narady Komendant Powiatowy PSP w Hrubieszowie kpt. Piotr Gronowicz w formie prezentacji multimedialnej przedstawił działalność komendy w 2017 r. oraz zamierzenia na 2018 r. W trakcie swojego wystąpienia m.in. złożył podziękowania Dyrektorowi Zakładu Karnego, za wzorową współpracę oraz delegowanie skazanych do prac społecznych na rzecz komendy.

St.bryg. Szczepan Goławski w swoim wystąpieniu podziękował za dotychczasową działalność hrubieszowskiej komendy. Szczegółowo tez przedstawił zasady dofinansowywania jednostek OSP ze środków MSWiA, firm ubezpieczeniowych, Ministerstwa Sprawiedliwości i innych.

W naradzie wzięli udział strażacy i pracownicy cywilni z hrubieszowskiej komendy oraz zaproszeni goście tj. władze samorządowe, pracownicy  z zarządzania kryzysowego z terenu powiatu,  kapelan strażaków ks. Piotr Ciećkiewicz, płk. Janusz Krotkiewicz- Dyrektor Zakładu Karnego w Hrubieszowie, Mariusz Nagadowski – Nadleśnictwo Strzelce oraz  Komendanci Gminni OSP .

mt_gallery: Narada roczna w KP PSP w Hrubieszowie.

Opracowanie i zdjęcia: kpt. Piotr Sendecki KP PSP Hrubieszów.

Skip to content