20170521 190424

Zawody FCC.

20170521 19042421 maja 2017r. w Pabianicach odbyła się 3 edycja Pabianice Firefighter Combat Challenge o Puchar Komendanta Powiatowego PSP.

W zawodach brało udział 120 zawodników. Nasz region reprezentowali: Rafał Bereza, Krzysztof Kamiński – KM PSP Chełm i Kamil Bereza – KP PSP Krasnystaw.
W startach indywidualnych wygrał Rafał Bereza z czasem 1 min 26 sek., na 18. miejscu uplasował się Kamil Bereza z czasem 1 min 51 sek., a na 27. miejscu zakończył rywalizację Krzysztof Kamiński z czasem 1 min. 58 sek. W kategorii wiekowej M18 – 1.  miejsce zajął Rafał Bereza, 12. miejsce Kamil Bereza, a 17. miejsce Krzysztof Kamiński.

Po startach indywidualnych przyszedł czas na starty tandemów i sztafet. W konkurencji „Tandem” brało udział 31 zespołów, nasi zawodnicy znaleźli się w pierwszej dziesiątce.
2. miejsce z czasem – 1 min 24 sek. – Lubelskie Chmielaki czyli, Rafał Bereza i Adrian Kulik,
9. miejsce z czasem – 1 min 36 sek. – Team Lubelskie, czyli Kamil Bereza i Krzysztof Kamiński.

W konkurencji „Sztafet” na 17 drużyn reprezentacja PITBULL – Bereza R. (KM PSP Chełm), Kamiński K. (KM PSP Chełm), Bereza K. (KP PSP Krasnystaw), Wojciechowska A. (KM PSP Kraków), Świderski J. ( KM PSP Kraków) zajęła 5 miejsce.

tekst i zdjęcia: asp. Krzysztof Kamiński – KM PSP Chełm.

mt_gallery: Zawody FCC Pabianice.