DSC 0537 DxO

Komenda Miejska PSP w Chełmie – uroczyste pożegnanie przechodzącego na świadczenie emerytalne mł. bryg. Sławomira Watrasa.

DSC 0537 DxO23 lutego 2017 roku w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie odbyło się uroczyste pożegnanie przechodzącego na świadczenie emerytalne mł. bryg. Sławomira Watrasa.

Podziękowania za długoletnią, ponad 31 letnią służbę złożył mu Komendant Miejski PSP – bryg. Zbigniew Raźniewski. W uroczystości wzięli też udział funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy. Sławomir Watras rozpoczął przygodę z pożarnictwem w 1985 roku, jako kadet Szkoły Chorążych Pożarnictwa w Krakowie, po jej ukończeniu pełnił służbę w Komendzie Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Chełmie, a po reformie administracyjnej w roku 1999,  w Komendzie Miejskiej PSP w Chełmie. W trakcie służby zajmował różne stanowiska: instruktora, dowódcy plutonu, dowódcy zmiany, naczelnika wydziału, a ostatnio – dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1. Wielokrotnie został odznaczony resortowymi odznaczeniami, min.: Brązowy Krzyż Zasługi, Srebrny Medal za Długoletnią Służbę i wiele innych. 

tekst: mł. bryg. Wojciech Chudoba KM PSP Chełm.

mt_gallery: Uroczyste pożegnanie przechodzącego na świadczenie emerytalne mł. bryg. Sławomira Watrasa.

zdjęcia: KM PSP Chełm.

Skip to content