IMG 20160801 203648

Śmiertelny wypadek w miejscowości Gromada pow. biłgorajski.

IMG 20160801 20364801 sierpnia 2016 r. po godz. 19 do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej PSP w Biłgoraju wpłynęło zgłoszenie o wypadku motocykla Suzuki z samochodem osobowym marki Peugeot w miejscowości Gromada pod Biłgorajem w okolicy stacji paliw przy drodze wojewódzkiej nr 835.

   Na miejsce zdarzenia zostały wysłane natychmiast dwa zastępy z tut. jednostki ratowniczo-gaśniczej. Po przybyciu na miejsce wypadku działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez odłączenie akumulatorów w rozbitych pojazdach, oraz udzielaniu pomocy wspólnie z zespołami ratownictwa medycznego motocykliście i jego pasażerowi oraz wsparcia psychicznego kierującej samochodem osobowym.
   W wyniku ciężkich obrażeń i kierujący motocyklem zmarł natomiast pasażer nieprzytomny został odtransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Zamościu. Kierująca pojazdem została zabrana do szpitala w Biłgoraju. Przyczyna powstania zdarzenia ustalana jest przez Prokuraturę Rejonową w Biłgoraju. 

mt_gallery: Wypadek w miejscowości Gromada pow. biłgorajski.

Tekst/zdjęcia: st. kpt. Albert Kloc KP PSP Biłgoraj

Skip to content