IMG 4468

Komenda Wojewódzka PSP w Lublinie – uroczysta zbiórka z okazji Dnia Strażaka 2016.

IMG 44683 czerwca 2016 roku na terenie Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Dnia Strażaka 2016.

   W uroczystościach udział wzięli: Wicewojewoda Lubelski Robert Gmitruczuk, Lubelski Komendant Wojewódzki PSP st. bryg Grzegorz Alinowski z zastępcami st. bryg. Szczepanem Goławskim, st. bryg. Piotrem Zmarzem oraz funkcjonariusze i pracownicy Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie.
 
  Wicewojewoda Lubelski Robert Gmitruczuk oraz Lubelski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Grzegorz Alinowski wspólnie wręczyli pracownikom odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe. Następnie Lubelski Komendant Wojewódzki PSP serdecznie podziękował za zaangażowanie i wysiłek wkładany w codzienną pracę i służbę, która przekłada się na realne poczucie bezpieczeństwa mieszkańców woj. lubelskiego. Podczas uroczystości wręczono 48 Medali Za Długoletnią Służbę, 16 Odznak  Odznaka „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” oraz wręczono 6 awansów na wyższe stopnie służbowe.

tekst/zdjęcia: asp. Tomasz Stachyra KW PSP Lublin. 

mt_gallery: Komenda Wojewódzka PSP w Lublinie - uroczysta zbiórka z okazji Dnia Strażaka 2016.

 

Skip to content