P1010508-1

Zderzenie pojazdów w miejscowości Radowiec.

P1010508-1Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego 16 kwietnia 2016 roku, o godzinie 20:23 wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu pojazdów w miejscowości Radowiec.

 

Ze zgłoszenia wynikało, że w zdarzeniu udział brał samochód osobowy oraz ciągnik rolniczy z rozrzutnikiem. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy z JRG PSP Radzyń Podlaski, jeden zastęp z OSP Żabików oraz dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego i Policja.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy BMW stojący na prawym pasie drogi. W samochodzie znajdował się kierowca i trzech pasażerów. W przydrożnym rowie leżał przewrócony rozrzutnik obornika i wóz. Ciągnik rolniczy, który ciągnął rozrzutnik i wóz stał na drodze polnej. Kierujący ciągnikiem rolniczym nie odniósł obrażeń. Działanie przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wykonaniu dostępu do osób poszkodowanych znajdujących się w samochodzie osobowym za pomocą narzędzi hydraulicznych. W trakcie działań prowadzono wsparcie psychiczne osób poszkodowanych. Strażacy pomogli również Zespołom Ratownictwa Medycznego w wydobyciu i przemieszczeniu poszkodowanych.

tekst: kpt. Krzysztof Gomółka KP PSP Radzyń Podlaski

mt_gallery: Zderzenie ciągnika rolniczego i samochodu osobowego w miejscowości Radowiec.

zdjęcia: KP PSP Radzyń Podlaski.

Skip to content