logowojciechow

Mistrzowie Polski z OSP Wojciechów.

logowojciechow12 marca 2016 roku strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojciechowie wzięli udział w II Mistrzostwach Polski Strażaków w bieganiu po schodach „Bieg na Szczyt – RONDO 1” w Warszawie.

 

   W II Mistrzostwach Polski Strażaków w bieganiu po schodach „Bieg na Szczyt – RONDO 1” wzięło udział ponad 150 strażaków z całej Polski. Z terenu województwa lubelskiego wzięło udział trzy drużyny, z czego dwie z OSP KSRG Wojciechów. Zawody polegały na wbiegnięciu w pełnym umundurowaniu i uzbrojeniu strażackim takim samym jak do działań ratowniczo-gaśniczych oraz w aparatach ochrony dróg oddechowych na 37 piętro wieżowca RONDO 1 w Warszawie.

   W wyniku rywalizacji strażacy zajęli pierwsze i drugie miejsce na podjum zdobywając tym samym tytuły mistrzowskie. Mistrzem Polski Strażaków w bieganiu po schodach, w kategorii ochotniczych straży pożarnych został dh Paweł JOŚKO oraz dh Pawł KOWALSKI z OSP Wojciechów-Kolonia Pierwsza. Tytuł v-ce Mistrza Polski Strażaków w bieganiu po schodach, w tej samej kategorii przypadł dh Marcinowi JOŚKO oraz Marcinowi OZIMKOWI.

opracowanie, zdjęcia: na podstawie materiałów OSP Wojciechów.

mt_gallery: II Mistrzostwa Polski Strażaków "Bieg na Szczyt - RONDO 1".

 

Skip to content