IMG 0906

Uroczysty apel z okazji nominacji generalskiej.

IMG 0906W dniu 6 maja 2015 roku w sali Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie odbył się uroczysty apel w związku z nominacją Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie Pana Tadeusza Milewskiego na stopień nadbrygadiera.

    W uroczystości udział wzięli: Poseł na Sejm RP Pani Genowefa Tokarska, Wojewoda Lubelski Pan Wojciech Wilk, Marszałek Województwa Lubelskiego Pan Sławomir Sosnowski, Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Lublinie dh Marian Starownik , Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego Pan Jerzy Ostrowski, Dyrektor Zarządu Wykonawczego OW ZOSP RP Pan Tadeusz Szyszko, Komendanci Powiatowi (Miejscy) PSP woj. lubelskiego, Prezesi Oddziałów Powiatowych ZOSP RP woj. lubelskiego, kadra kierownicza, funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni KW PSP, emeryci i renciści pożarnictwa.

    Wojewoda Lubelski wręczając Lubelskiemu Komendantowi Wojewódzkiemu PSP Tadeuszowi Milewskiemu dyplom uznania z medalem wojewody podkreślił, że awans jest nie tylko nagrodą za lata służby w PSP ale również za wkład w rozwój i unowocześnianie jednostek PSP w woj. lubelskim.

tekst/zdjęcia: asp. Tomasz Stachyra KW PSP Lublin

mt_gallery: Apel z okazji nominacji generalskiej.

 

 

 

 

Skip to content