DSC07277

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze – Tyszowce 2013

DSC07277W dniu 04 sierpnia 2013 r. na Stadionie Sportowym „Huczwa”  w Tyszowcach  odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo–Pożarnicze.

W dniu 04 sierpnia br. na stadionie sportowym w Tyszowcach, odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Kobiecych Drużyn Pożarniczych z terenu powiatu tomaszowskiego. Na zawodach obecni byli przedstawiciele parlamentu, władze Powiatu, burmistrzowie i wójtowie przedstawiciele służb współdziałających oraz delegacja strażaków z Ukrainy.
W zawodach uczestniczyły 4 Kobiece Drużyny Pożarnicze oraz 19 drużyn męskich, reprezentujących poszczególne gminy powiatu tomaszowskiego. Zawody przeprowadzono w kategorii sztafeta pożarnicza oraz ćwiczenie bojowe. W klasyfikacji ogólnej w kategorii Kobiecych Drużyn Pożarniczych pierwsze miejsce zajęła Kobieca Drużyna z Podhorzec, drugie  Kobieca Drużyna z Ulowa (obie z Gminy Tomaszów). Trzecie miejsce zajęła Kobieca Drużyna  z Wożuczyna, Gmina Rachanie. W kategorii Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych pierwsze miejsce zajęła Jednostka OSP z Czartowczyka, Gmina Tyszowce . Miejsce drugie zajęła Jednostka OSP z Telatyna II. Trzecie miejsce zajęła Jednostka OSP z Wierszczycy, Gmina Jarczów. Zespoły biorące udział w zawodach otrzymały puchary. Najlepsze drużyny uhonorowano medalami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez organizatorów i sponsorów.